Dostávejte díky NewsHub aktuální zprávy o nejžhavějších tématech, které jsou aktualizované každou minutu. Nainstalujte nyní.

Sigma dala pět gólů a je druhá. Před Slavii jde po výhře v Brně i Liberec

16. září 2017 17:00
1 0

brno/karviná Nováček fotbalové ligy z Olomouce prodloužil vydařený úvod sezony o vítězství 5:3 v Karviné. Hanáci v divokém průběhu sice přišli během šesti minut o dvougólový náskok, ale za stavu 2:2 dokázali znovu kontrovat brankami Šimona Falty a Davida Housky, jehož trefa byla i vítězná.

Olomouc se před nedělním programem dostala na druhé místo, zatímco Karviná je už šest kol v řadě bez výhry.

Fotbalisté Liberec vyhráli na hřišti posledního Brna a v neúplné tabulce jim patří třetí místo. Slovan se ujal vedení po vlastní brance Tadase Kijanskase, ale Zbrojovka po přestávce vyrovnala zásluhou střídajícího Alvina Fortese.

O vítězství severočeského celku však o pár minut později rozhodl Roman Potočný.

Brno: Melichárek - Vraštil, Pavlík, Kijanskas, Jablonský (77. Přichystal) - Juhar (46. Fortes), Polák, Pilík, Sedlák, Lutonský - Koné (46. Škoda).

Karviná: Berkovec - Moravec, Košťál, Hošek, Letič - Šisler (73. Čolič), Janečka - Štepanovský (46. Ramirez), Budínský, Kalabiška (22. Eismann) - Panák.

Zdroj: sport.lidovky.cz