Dostávejte díky NewsHub aktuální zprávy o nejžhavějších tématech, které jsou aktualizované každou minutu. Nainstalujte nyní.

Musíme hrát více zodpovědně. V EL se každá chyba trestá, ví plzeňský Hájek

16. září 2017 13:41
1 0

/ROZHOVOR/ Spolu s domácím záložníkem Budescem byl stoper Viktorie Plzeň Tomáš Hájek aktérem souboje, po kterém rozhodčí nařídil pokutový kop. Sám faulovaný hráč penaltu následně proměnil a otevřel tak skóre zápasu, na jehož konci se tým FCSB radoval z vítězství 3:0.

/ROZHOVOR/ Spolu s domácím záložníkem Budescem byl stoper Viktorie Plzeň Tomáš Hájek aktérem souboje, po kterém rozhodčí nařídil pokutový kop. Sám faulovaný hráč penaltu následně proměnil a otevřel tak skóre zápasu, na jehož konci se tým FCSB radoval z vítězství 3:0.

„Věděl jsem, že Budescu je od míče daleko, chtěl jsem mu míč vypíchnout. Podle mě jsem trefil jen míč,“ dušoval se po zápase v útrobách tribuny Arena Nationala před novináři Tomáš Hájek. „Nedostal jsem sice žlutou kartu, ale byla z toho penalta,“ dodal smutně.

V samotném závěru prvního poločasu jste měl na kopačce velkou příležitost, mohl jste vstřelit kontaktní gól. Jak taková nevyužitá šance v tak důležitém zápase zamrzí?

Zdroj: denik.cz