Slavia v přípravě prohrála s Mezökövesdem

7. červenec 2018 12:08

28 0

Wieselburg (Rakousko) - Fotbalisté Slavie podruhé během letní přípravy prohráli, když na rakouském soustředění nestačili na devátý tým uplynulé sezony maďarské ligy Mezökövesd. Při prohře 1:2 se o jediný gól Pražanů postaral Milan Škoda. Od 15:00 je na programu odveta.

Slavia dosud sehrála v přípravě čtyři utkání, z nichž tři vyhrála a prohrála jen se Slovanem Bratislava. A i proti Mezökövesdu měla zápas dobře rozehraný. Brzy trefil tyč Tecl, v 27. minutě už se po rohovém kopu prosadil Škoda. V další šanci pálil vedle.

Jenže po změně stran přišel obrat maďarského týmu. Nejprve si za obranu naběhl Drazič a přehodil brankáře Kováře, který vzápětí chytil další soupeřovu šanci. Sedm minut před koncem Slavia propadla po standardní situaci a dovolila Mezökövesdu jít do rychlého brejku, na jehož konci Drazič zamířil do prázdné branky.

Sestava Slavie: Kovář - Coufal, Jugas, Ngadeu, Bořil - Van Buren, Souček, Hušbauer, Zmrhal - Škoda - Tecl (77. Šilhan). Trenér: Trpišovský.

Branky: 53. Bartolomeu, 69. Džafič, 70. vlastní, 75. Bačo - 58. Strnad.

Sestava Zlína: Šiška - Tkadlec, Štěpánek, Bačo - Kopečný, Slaměna, Hronek, Mehanovič, Holík - Džafič, Bartolomeu. Trenér: Bílek.

Zdroj: ceskenoviny.cz